Hakkımızda

Active veteriner grup kuruluşu olan merkezimiz, yılların deneyim ve bilgi birikimi ile kuruldu. Uzman veteriner hekim kadromuz ve deneyimli yardımcı çalışanlarımız ile; veteriner tıbbın sunduğu gelişmiş cihazlarla evcil hayvanlarınızın fiziksel ve psikolojik problemlerinin tedavisi ve önlenmesi için çalışıyoruz.

İletişim

@2020 Active Veteriner Kliniği

Pet Kuaför

Dostlarınız

Güvenilir Ellerde

KÖPEKLERDE ; Saldırganlık, aşırı havlama, tuvalet alışkanlığı olduğu halde istenmeyen yerlere çiş yapma, yalnız kalamama, anksiyete, depresyon, korku, obsesyon ve benzeri davranışlar. 

KEDİLERDE ; Agresyon, kumu dışına çiş kaka yapma, idrar püskürtme, uyku düzensizlikleri(gece aktif ,gündüz uyuma), obsesyon, temizlenme ve yalanmada abartı, gıda niteliği olmayan nesneleri yeme ve histeri şeklinde koşuşturma, sürekli sızlanma-ağlama, seyirtme hareket ve tikleri; tedavi ve rehabilite edilebilir davranış bozukluklarından bazılarıdır.

Bu tip durumlardan herhangi birinin görülmesi durumunda alanında uzman hekimlerce hizmet alınması önemlidir.
Kliniğimizde evcil dostlarınız için davranış bozukluklarına yönelik gerekli tüm hizmetler sunulmaktadır.

Davranış sorunu olduğunu düşündüğünüz kedi veya köpeğiniz için ana sayfada bulunan Davranış Formunu doldurarak mail ile yollayabilirsiniz. İnceleyip sizinle nasıl bir tedavi yapılabileceği konusunda iletişime geçeriz.