Hakkımızda

Active veteriner grup kuruluşu olan merkezimiz, yılların deneyim ve bilgi birikimi ile kuruldu. Uzman veteriner hekim kadromuz ve deneyimli yardımcı çalışanlarımız ile; veteriner tıbbın sunduğu gelişmiş cihazlarla evcil hayvanlarınızın fiziksel ve psikolojik problemlerinin tedavisi ve önlenmesi için çalışıyoruz.

İletişim

@2020 Active Veteriner Kliniği

Pet Kuaför

Dostlarınız

Güvenilir Ellerde

"Küçük dostlarımızın sağlıklı yaşamında en önemli detayların bir diğeri tıraş ve banyo hizmetleridir.  Bu işlemlerde ise kullanılacak ekipman ve malzemelerin öncelikle yeterli hijyen seviyesine sonrasında ise kalitesine dikkat edilmelidir. 

Küçük dostlarımızın sağlıklı yaşamında en önemli detayların bir diğeri tıraş ve banyo hizmetleridir.  Bu işlemlerde ise kullanılacak ekipman ve malzemelerin öncelikle yeterli hijyen seviyesine sonrasında ise kalitesine dikkat edilmelidir. 

En sık tercih edilen pet kuaför hizmetleri arasında yer alan tıraş hizmeti için alınan hizmetin profesyonelliği de oldukça önemlidir. Bazı durumlarda amatörce yapılan tıraş işlemleri nedeniyle, arzu edilmeyen kaza ve kesiklerle karşılaşmak muhtemeldir. Ancak önemli olan bir diğer sorun ise tıraş sonrasında belirli bölgelerde tüylerin tekrar uzamaması veya kıl dönmelerinin oluşmasıdır. 

Tıraş öncesi ve sonrası kullanılan tüm ekipmanların ve malzemelerin mutlaka her işlemde dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda bulaşıcı hastalıklar riski artmaktadır. Bu konuda en çok karşılaşılan sorun ise tıraş sonrası mantar enfeksiyonudur. 

Bütün bu riskler neticesinde tıraş ve banyo hizmeti maksimum seviyede önemsenmeli, mutlaka alanında uzman klinikler ve hekimlerce hizmet alınmalıdır. Kliniğimiz, steril şartlarda ve maksimum özenle birlikte kedi ve köpekleriniz için tıraş ve aynı zamanda banyo hizmeti sunmaktadır.