Hakkımızda

Active veteriner grup kuruluşu olan merkezimiz, yılların deneyim ve bilgi birikimi ile kuruldu. Uzman veteriner hekim kadromuz ve deneyimli yardımcı çalışanlarımız ile; veteriner tıbbın sunduğu gelişmiş cihazlarla evcil hayvanlarınızın fiziksel ve psikolojik problemlerinin tedavisi ve önlenmesi için çalışıyoruz.

İletişim

@2020 Active Veteriner Kliniği

Köpeğiniz Konuşuyor

KÖPEĞİNİZ KONUŞUYOR, DR. GÜLAY KABASAKAL ERTÜRK tarafından kaleme alınmıştır. Kitap 2004 yılında yayınlanmıştır. Köpeğiniz Konuşuyor adlı eser Türkçe dilindedir. 

Bol resim, kolay anlatım diliyle köpeklerin tüm özelliklerinin tanıtıldığı bu çalışmada, standart özellikleri ile köpek ırklarını da tanıyacaksınız.

Köpeğinizin mutlu ve size uyumlu bir dost olmasını istiyorsanız, onunla doğru iletişimi kurmalısınız. Bunun için öncelikle, onu tanımalısınız. Köpek nasıl düşünür? Nasıl algılar ve davranır? Gereksinimleri nelerdir? Bakımı nasıl yapılır? Nasıl eğitilir?

Dr. Gülay Kabasakal Ertürk, içgüdüsel ve fizyolojik davranış özelliklerine değinerek, köpeği tanımladığı bu çalışmada, merak ettiğiniz tüm sorularınızın yanıtlarını sunarak, onlarla kurulacak gerçek dostluğun anahtarını vermektedir.

Standart özellikleri ile köpek ırklarının da resimleri ile tanıtıldığı bu kitap, tüm köpek severler için değerli bir rehber niteliği taşır.